Dėmesio: informuojame, kad fotostudijos veikla nutraukta. Fotografę Austėją galite pasiekti puslapyje Lapė Baltoji . My status
Vestuvių fotosesija

 KAIP PASIRUOŠTI VESTUVIŲ FOTOSESIJAI?

Pirmiausia siūlome pasiskambinti mums ir sutarti patogiausią laiką, kada norėtumėte užbėgti arbatos į fotostudiją.  Jus pasitiks vestuvių fotografai, kurie pasiūlys peržiūrėti daugiau nuoseklių vestuvių fotosesijų pavyzdžių (keletą jų galite rasti šio puslapio apačioje) ir pasikalbėti apie Jūsų planus ir lūkesčius. Jeigu dar tik ieškote kam patikėti savo vestuvių fotografavimą, būtinai perskaitykite patarimus, kuriuos paruošė mūsų fotostudijos vestuvių fotografas

Mielai patariame, kaip pasiruošti didžiajai dienai, kokias detales vertėtų turėti. Ne mažiau svarbu ir fotosesijos vieta. Tad išklausę Jūsų pageidavimus visuomet patariame, kur smagiausia tai daryti, kadangi geriausi vestuvių fotografai yra sukaupę didelę patirtį ir žino kokio tipo vestuvinė fotografija atrodo įspūdingiausiai. Vietas siūlome rinktis kiek netikėtas. Mūsų vestuvių fotosesijos idėjos - lengvos ir žaismingos. Gražiausiuose kadruose persipina romantika, subtilumas ir šmaikštumas ir visai nesvarbu ar darbą atlieka vestuvių fotografė ar fotografas, mūsų specialistai vienodai jausmingi ir profesionalūs.
Nesijaudinkite, pasiūlysime, kur galima fotografuotis lietučiui lyjant ar siaučiant pūgai. Nėra blogo oro fotosesijai! Tereikia truputį pasiruošti.
Siūlome nusiteikti šiek tiek pakvailioti, pasidžiaugti ir niekad nepamiršti nuostabiausios savo Meilės dienos. Juk vestuvių fotografija per tiek metų rado šimtus išeičių esant blogam orui.

Trash The Dress povestuvinės fotoistorijos. Užsisakykite šią naują paslaugą atskirai arba kartu su vestuvių fotosesija, juk vasara puikus metas pakvailioti!

 

 

Vestuvių fotosesija

Vestuvių diena – vienintelė ir nepakartojama šventė, diena, kuri į atmintį įsirėš visam gyvenimui. Kurie fotografai Jums tinkamiausi, kad ypatingos šventės nuotraukos būtų išties įspūdingos? Siūlome žvilgtelėti į mūsų galerijas, kur atvaizduotos įvairių vestuvių fotosesijos. Leiskite mums pasirūpinti, kad ypatingi šios dienos įspūdžiai niekad neišblėstų. O gražias ir šiltas nuotraukas, kur atvaizduota vestuvinė fotosesija ir po 20 metų bus gera dar kartą atsiversti.

Vestuvių fotografavimo pasiūlymai 2018 metams.

Naujausius vestuvių fotografavimo pasiūlymus ir portfolio galite rasti puslapyje:  https://www.facebook.com/LAPEBALTOJI/  

8 val. vestuvių fotografavimo pasiūlymas

- 1 fotografo darbas
- nuo 300 originalių retušuotų nuotraukų
- 1 dėžutė su firminiu USB.

Dovanojame:
- 100 geriausių nuotraukų privačią internetinę galeriją, saugoma nemokamai pusę metų
- 50 proc. nuolaidą  valandos šeimyninei arba nėščiosios fotosesijai. (Galioja metus) 

5 val. fotografavimo pasiūlymas

  • - 1 fotografo darbas
  • - nuo 200 originalių retušuotų nuotraukų
  • - 1 dėžutė su firminiu USB.
Dovanojame:
- 100 geriausių nuotraukų privačią internetinę galeriją, saugoma nemokamai pusę metų
- 30 proc. nuolaidą  valandos šeimyninei arba nėščiosios fotosesijai. (Galioja metus.)

 

3 val. vestuvių fotografavimo pasiūlymas (negalioja vasaros mėnesių šeštadieniais)

  • -1 fotografo darbas
  • - nuo 150 originalių retušuotų nuotraukų
  • - 1 dėžutė su firminiu USB.
Dovanojame:
- 100 geriausių nuotraukų privačią internetinę galeriją, saugoma nemokamai pusę metų
 

 

Vestuvių fotosesija fotostudijoje

1 val. fotografavimo;

Vieno fotografo darbas;
Ne mažiau 20 skaitmeninių retušuotų nuotraukų.