Konsultacija telefonu: nuo II-V, 11.00 - 12.30 13.30 - 19.00 val. | +37062519973 | info@fotolobis.lt My status

Vaikų fotosesija

IEŠKOTE GEROS VAIKŲ FOTOSESIJOS IDĖJOS?

Drabužiai neturėtų varžyti vaikučio judesių. Sezoniškumas fotografuojant studijoje nėra svarbus, tad tiks tiek vasariniai, tiek žieminiai drabužėliai, svarbu, kad jie būtų kuo žaismingesni, juk vaiko ar kūdikio fotosesija, puikus metas pakvailioti. Puikiai tiks šviesių, pastelinių ar ryškių spalvų drabužėliai, juk vaikų fotografavimas tai linksmas procesas, kurio tikslas pakelti nuotaiką ir vaikučiui. Mažieji ne visad mėgsta persirenginėti, tad aprangas reikėtų suplanuoti išradingai, keičiant tik vieną dalį ar detales. Vaikų fotosesijos metu rekomenduojame turėti mylimą žaisliuką: meškiną, lėlytę ar spalvotų kaladėlių. Smagu pakvailioti su muilo burbulais ar ryškiais balionais. Per 30 minučių asmeninę fotosesiją spėjame persirengti 2-3 kartus, per valandos fotosesiją vaikams – 3-4. Reikėtų turėti švarią, sausą avalynę. Praktinis patarimas tėveliams: dažnai tenka pagelbėti mažyliui atsipalaiduoti būnant šalia, kartais sudalyvaujant keliuose kadruose. Tad tėveliams tai pat vertėtų turėti patogius drabužėlius, spalvas derinti prie mažylio aprangos, juk vaikų fotografija gali būti ir Jūsų šansas įsiamžinti su mažuoju šeimos nariu. Puikiai tiks laisvalaikio stiliaus drabužiai.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI VAIKO FOTOSESIJAI?

Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Vaikų fotosesijos Vilniuje sulaukia iki šiol neregėto populiarumo, tad laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. Savaitgaliai bei vakarai – populiariausias laikas, tad jei norėtumėte fotosesijos šiuo metu vertėtų planuoti 2-3 savaites į priekį. Dienos metu vietelę nesunkiai turėtume atrasti savaitės bėgyje. Iki malonaus susimatymo!

Vaikų fotosesija

Vaikiškose nuotraukose svarbiausias Jūsų mažylio žvilgsnis, emocijos, šėliojimas. Visa vaikų fotosesija – smagus žaidimas. Tėveliai taip pat turėtų nusiteikti pakvailioti su savo atžala ir nelaukti kol vaikas užaugs, nes vis labiau populiarėjanti kūdikių fotosesija Vilniuje laukia savo mažųjų herojų.

Kiek kainuoja vaiko fotosesija?

30 min. FOTOSESIJA

Ne mažiau 10 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:  76  

1 val. FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:  89   

Mamyčių klubas svečiavosi mūsų fotostudijoje

Su džiaugsmu Jums pristatome mūsų Velykinę vaikučių fotosesiją. Fotostudijoje svečiavosi kelios labai gražios šeimos su savo nuostabiais vaikučiais ir laidele " Mamyčių Klubas". Tiems, kurie dar nematė šios laidelės įrašo, siūlome pasižiūrėti trumpą siužetą apie vaikučių fotografavimą. Jame fotostudijos FOTOLOBIS fotografė Austėja dalijasi savo patirtimi ir patarimais su tėveliais. Smagaus žiūrėjimo ir atsiminkite, kad kūdikio fotosesija puiki pramoga ir Jūsų mažyliui!