Konsultacija telefonu: nuo II-V, 11.00 - 13.00 14.00 - 17.00 val. | +37062519973 | info@fotolobis.lt My status

Šeimos fotosesija gamtoje

 

KAIP TINKAMAI PASIRUOŠTI ŠEIMOS FOTOSESIJAI GAMTOJE?

     Apsvarstykite, kur norėtumėte, kad vyktų Jūsų šeimos fotosesija? O gal lengvesnis klausimas būtų: kur norėtumėte paiškylauti? Galbūt tai bus Jūsų namų pievelė, kurioje Jūsų vaikučiai įpratę dūkti? O gal norėtumėte pasipliuškenti ežere ar prie jūros pastatyti kartu smėlio pilį? Net jei už lango sninga visada galima leistis į jaukų pušyną. Šiltai apsitaisius pasisvaidyti sniego gniūžtėmis ir iš baltųjų rutulių suridenti sniego senį. erdvios ir šviesios patalpos puikiai tinka fotosesijai namuose.  Tad pasiruoškite ir - pirmyn!

Nebijokite spalvų! 

Kiekvienas metų laikas Lietuvoje tinkamas fotografavimui. Tereikia tinkamai pasiruošti. 
Pirmasis kriterijus renkantis drabužius šeimyninei fotosesijai yra patogumas. Vaikai, ypač mažesni, yra linkę daugiau judėti, tad rekomenduotini laisvalaikio stiliaus drabužiai, kad spėtumėte kartu su mažaisiais. Puikiai tiks džinsai, lininiai ar šilkiniai drabužiai, žiemą  žaismingai atrodo ryškios kepurės ir šalikai. Svarbu, kad spalvos derėtų trapusavyje. Puikus pasirinkimas – ryškesni, žaismingi akcentai. Rinkdmiesi šviesesnes, pastelines spalvas vasarą – tikrai neprašausite.  Fotosesijai lauke siūlome turėti mėgstamiausią vaikišką knygelę, mylimą lėlytę, ar meškiną, be kurio nepavyksta užmigti. O galbūt turite traktorių ir kaladėlių? Vaikai ypač smagiai reaguoja į muilo burbulus. Šąlant orams nuotraukose jaukiai atrodys šilti megztiniai, rudeninę fotoesiją papuoš spalvoti guminiai aulinukai ir ryškūs skėčiai, o vasariški drabužėliai nuostabiai derės su basomis pėdutėmis.
 
 

 

Šeimos fotosesija gamtoje

Gamtoje viskas gyva. Ir vaiko ir suaugusiojo širdis atbunda, akys nuskaidrėja ir veidas pasipuošia šypsena. Todėl šeimos fotosesija gamtoje yra tai, kas garantuoja nesuvaidintas geras emocijas ir šilčiausias akimirkas praleistas kartu. Atsipalaiduokite ir mes pažadame, kad gražiausios nuotraukos iš Jūsų šeimos iškylos gražins Jus į tą nuostabią dieną ir po daugelio metų.

KIEK KAINUOJA ŠEIMOS FOTOSESIJA?

1 val. FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina: 150 €* 

*Jeigu naudojamas fotostudijos transportas, taikomas 12  (100Km.) kuro mokestis.

Visažisto paslaugos:

Profesionalus makiažas, teminis makiažas, defektų maskavimas,  makiažo priežiūra fotosesijos metu. 
Kaina nuo:  35 

 

KAIP UŽSIREGISTRUOTI ŠEIMOS FOTOSESIJAI?

 Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. Savaitgaliai bei vakarai – populiariausias laikas, tad jei norėtumėte fotosesijos šiuo metu vertėtų planuoti 2-3 savaites į priekį. (Vasaras - švenčių metas, tad savaitgaliai užimčiausi) Dienos metu vietelę nesunkiai turėtume atrasti savaitės  ar dviejų bėgyje. Iki malonaus susimatymo!