Dėmesio: informuojame, kad fotostudijos veikla nutraukta. Fotografę Austėją galite pasiekti puslapyje Lapė Baltoji . My status
Šeimos fotosesija

KAIP PASIRUOŠTI ŠEIMOS FOTOSESIJAI?

Pirmasis kriterijus renkantis šeimos fotosesijos drabužius yra patogumas. Vaikai, ypač mažesni, yra linkę daugiau judėti, tad rekomenduotini laisvalaikio stiliaus drabužiai, kad spėtumėte kartu su mažaisiais. Puikiai tiks džinsai, lininiai ar šilkiniai drabužiai. Svarbu, kad spalvos derėtų tarpusavyje. Puikus pasirinkimas – ryškesni, žaismingi akcentai. Rinkdamiesi šviesesnes, pastelines spalvas – tikrai neprašausite. Valandos studijinei šeimos fotosesijai siūlome pasiimti 2-3 skirtingas aprangas. Fotografuodami studijoje nenaudojame tų pačių atributų visose fotosesijose. Siūlome turėti mėgstamiausią vaikišką knygelę, mylimą lėlytę, ar meškiną, be kurio nepavyksta užmigti. O galbūt turite traktorių ir kaladėlių? Vaikai ypač smagiai reaguoja į muilo burbulus. Šąlant orams nuotraukose jaukiai atrodys šilti megztiniai, o vasariški drabužėliai nuostabiai derės su basomis pėdutėmis.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI ŠEIMOS FOTOSESIJAI?

Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. Savaitgaliai bei vakarai – populiariausias laikas, tad jei norėtumėte fotosesijos šiuo metu vertėtų planuoti 2-3 savaites į priekį. Dienos metu vietelę nesunkiai turėtume atrasti savaitės bėgyje. Iki malonaus susimatymo!

Šeimos fotosesija

Šeimos fotosesija - tai smagus Jūsų šeimynėlės nuotykis. Siūlome nusiteikti prisiminti vaikiškas žaidimo taisykles ir pasiruošti šiek tiek pakvailioti kartu su savo atžalomis. Fotosesija gali vykti studijoje, lauke ar Jūsų namuose. Juk kaip smagu pasidovanoti sau proginę, šventinę ar net Kalėdinę šeimos fotosesiją!

Kiek kainuoja šeimos fotosesija? 

   

1 val. FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:  150 € 

 

Visažisto paslaugos:

Profesionalus makiažas, teminis makiažas, defektų maskavimas, ryškus mados makiažas, makiažo priežiūra fotosesijos metu.

Kaina nuo: 35 €