Konsultacija telefonu: nuo II-V, 11.00 - 13.00 14.00 - 17.00 val. | +37062519973 | info@fotolobis.lt My status

Poros fotosesija

IEŠKOTE PORŲ FOTOSESIJOS IDĖJOS?

Būkite drąsūs ir romantiški! Išverskite savo spintas ir Jūs nustebsite, kokių žaismingų drabužėlių komplektų galite susirinkti.  Svarbu, kad spalvos derėtų tarpusavyje. Puikus pasirinkimas – ryškesni, žaismingi akcentai. Rinkdamiesi šviesesnes, pastelines spalvas – tikrai neprašausite. Valandos studijinei poros fotosesijai siūlome pasiimti 2-3 skirtingas aprangas. 

Susėskite ir prisiminkite savo meilės istorijos pradžią. Nuo ko viskas prasidėjo? Kokia ji? Porų fotosesija puikus būdas santykių pradžiai atkurti. Kokie daiktai ar dalykai Jums primena vienas kitą? Juk ne visada būnate drauge. Visa tai labai svarbu. Papasakokite mums ir mes pažadame, kad ši fotosesija Jums sužadins malonius jausmus ir po daugelio metų.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI POROS FOTOSESIJAI?

Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Poros fotosesija Vilniuje sulaukia iki šiol neregėto populiarumo, todėl laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. Savaitgaliai bei vakarai – populiariausias laikas, tad jei norėtumėte fotosesijos šiuo metu vertėtų planuoti 2-3 savaites į priekį. Dienos metu vietelę nesunkiai turėtume atrasti savaitės bėgyje. Iki malonaus susimatymo!

Poros fotosesija

Romantiška poros fotosesija - tai puikus būdas pakviesti savo antrąją pusę į nepamirštamą ir pilną įspūdžių pasimatymą. Porų fotosesijos metu Jūs drauge turėsite puikią galimybę įamžinti savo jausmus. Ir visai nesvarbu kiek laiko esate kartu! Svarbiausia, kad esate brangūs vienas kitam ir trokštate būti drauge.

 

Kiek kainuoja poros fotosesija? 

 

1 val. FOTOSESIJA STUDIJOJE ARBA GAMTOJE

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina: 150

 

Visažisto paslaugos:

Profesionalus makiažas, teminis makiažas, defektų maskavimas, ryškus mados makiažas, makiažo priežiūra fotosesijos metu.
Kaina nuo: 35 €