Dėmesio: informuojame, kad fotostudijos veikla nutraukta. Fotografę Austėją galite pasiekti puslapyje Lapė Baltoji . My status
Nėščiosios fotosesija

IEŠKOTE NĖŠČIŲJŲ FOTOSESIJOS IDĖJOS?

Suprantame, kad šiuo periodu sudėtinga atrasti gausybę tinkančių drabužėlių. Tad siūlome aprangą rinktis kuo įdomesnę, juk nėštukių fotosesijos būna tokios žaismingos!

Laukimo spalvos – šviesios, pastelinės. Išties šeimyniškai, jaukiai atrodo pasiskolinti ilgarankoviai tėvelio marškiniai, pilvelį apglaudžianti palaidinukė ant petnešėlių ar šiltas susagstomas megztukas. Nėščiųjų fotosesija ir ryškūs akcentai puikus derinys. Galbūt jau turite mažučius batukus, čiulptuką ar pirštinytes mažyliui? Jei ruošdamiesi skaitote knygą apie nėštumą ir kūdikėlius arba vakarais jau atsiverčiate pasakų knygelę, - būtinai pasiimkite jas į fotosesiją. Nuostabi detalė – rytiniai arbatos puodeliai. Fotografuodami nenaudojame tų pačių atributų, kiekviena nėštukės fotosesija unikali ir skirta tiktai Jums. Jūsų aplinkos daiktai nuotraukose atrodys kur kas natūraliau, Jūs jausitės kaip namie, o vartydami po daugelio metų albumą, kur atvaizduota nėštukių fotosesija, su džiaugsmu atsiminsite ir Jus supusias detales. Fotografuojantis su tėveliu, vertėtų drabužėlių spalvas paderinti tarpusavyje. Per valandos nėščiųjų fotosesiją, spėjame persirengti 3-4 kartus.

 

KAIP UŽSIREGISTRUOTI NĖŠČIOSIOS FOTOSESIJAI?

Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Fotosesija nėštukėms Vilniuje sulaukia neregėto populiarumo, todėl laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. Savaitgaliai bei vakarai – populiariausias laikas, tad jei norėtumėte fotosesijos šiuo metu vertėtų planuoti 2-3 savaites į priekį. Dienos metu vietelę nesunkiai turėtume atrasti savaitės bėgyje. Iki malonaus susimatymo, nepraleiskite puikios progos, juk fotosesija nėščiosioms bene gražiausia fotografijos rūšis.

Nėščiosios fotosesija

Naujo žmogučio laukimas – išties stebuklingas metas! Nėščiosios fotosesija skirta įamžinti subtilias akimirkas, kada po širdimi nešiojamas mažutis kūdikėlis. Jaukios, šiltos nuotraukos visuomet primins, kaip nekantru buvo laukti šeimos pagausėjimo, nėščiųjų fotosesijos metu.

Kiek kainuoja nėščiosios fotosesija?

 

1 val. FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:  100 € 

Dalyvaujant daugiau nei vienam asmeniui žiūrėti šeimos fotosesijos kainas.

Visažisto paslaugos:

Nėščiųjų fotosesija Vilniuje suteikia Jums galimybę pasinaudoti profesionalaus visažisto paslaugomis. Teminis makiažas, defektų maskavimas, ryškus mados makiažas, makiažo priežiūra fotosesijos metu, visa tai būtina tam, kad nėštumo fotosesija vyktų sklandžiai, o rezultatas pranoktų net didžiausius lūkesčius.

Kaina nuo: 35 

 

Nėščiosios fotosesija akcija:

Šiuo metu akcijų nėra.