Konsultacija telefonu: nuo II-V, 11.00 - 12.30 13.30 - 19.00 val. | +37062519973 | info@fotolobis.lt My status

Mergvakario fotosesija

IEŠKOTE MERGVAKARIO IDĖJOS?

Paprastai rengiant mergvakarį išrenkama originali tema. Tai gali būti jūreiviškas vakarėlis, spalvų žaismas, 60-ųjų stilius ir t.t. Renkantis drabužius fotosesijai svarbu, kad visos šventės dalyvės būtų pasiruošusios. Darydamos staigmeną jaunajai nepamiškite, kad pirmiausia – tai dovana jai. Tad ir šmaikšti mergvakario fotosesijos idėja turėtų pradžiuginti, o ne šokiruoti, ar versti jaustis nepatogiai. Drabužėlius fotosesijai rekomenduojame rinktis ryškesnius, išraiškingesnius. Patartina vengti vientisai juodų drabužių. Avalynė turėtų būti švari ir sausa.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI MERGVAKARIO FOTOSESIJAI?

Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Mergvakario fotosesija Vilniuje sulaukia iki šiol neregėto populiarumo, tad laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. Savaitgaliai bei vakarai – populiariausias laikas, tad jei norėtumėte fotosesijos šiuo metu vertėtų planuoti 2-3 savaites į priekį. Iki malonaus susimatymo!

Mergvakario fotosesija

Mielai įamžinsime Jūsų mergaitiško vakaro šėliojimus. Žaisminga, spalvinga mergvakario fotosesija gali tapti puikia staigmena būsimai jaunajai, o žaismingos mergvakario fotografijos taps gražiu prisiminimu apie moterišką draugystę.

Mergvakario fotografavimas, kaina:


30 min. FOTOSESIJA

Ne mažiau 10 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:    59 €  

1 val. FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:   119 € Visažisto paslaugos:

Mergvakario fotografavimas ir profesionalus makiažas du neatsiejami dalykai. Teminis makiažas, defektų maskavimas, ryškus mados makiažas, makiažo priežiūra fotosesijos metu, visu tuo galime pasirūpinti mes.

Kaina nuo:  25 €