Konsultacija telefonu: nuo II-V, 11.00 - 12.30 13.30 - 19.00 val. | +37062519973 | info@fotolobis.lt My status

Krikštynų fotosesija

KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFAVIMAS, KAIP PASIRUOŠTI?

Fotografuojantis namuose siūlytume išsirinkti šviesiausią kampelį, kur krikštynų fotografas galėtų geriausiai įamžinti Jūsų šventę. Patalpa turėtų būti erdvi ir jauki. Tai gali būti miegamasis ar svečių kambarys. Maži batukai, krikšto drabužėliai, balti balionėliai – visa tai puikiai tiks jaukiai pasiruošimo atmosferai sukurti. Krikštynų fotosesijos metu lauke - tinkamiausias atributas bus gamtos lopinėlis. Tai gali būti parkas netoli bažnytėlės, senamiestis ar vaikų žaidimo aikštelė. Pagelbėsime išsirinkti tinkamiausią vietą fotosesijai. Šaltesniu ar darganotu oru mielai Jus priimsime šiltoje ir jaukioje fotostudijoje. Atvykstant pas mus reikėtų turėti sausą ir švarią avalynę.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI KRIKŠTYNŲ FOTOSESIJAI?

Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Fotosesija krikštynos sparčiai populiarėjanti dovana, tad laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. Mūsų fotografai, tikri šios srities profesionalai, tad mes tikime, kad rezultatu liksite labiau nei patenkinti.

Krikštynų fotosesija

Krikštas – nuostabi šventė ne tik mažajam Krikščioniui, bet ir didelis džiaugsmas visai šeimai. Smagios ir šiltos krikštynų fotosesija ir jos nuotraukos primins apie ypatingąją dieną. Mielai įamžinsime Jūsų pasiruošimą namuose, krikšto ceremoniją ar pasivaikščiojimą po parką. Taip pat kviečiame užsukti nusifotografuoti į mūsų fotostudiją.

Kiek kainuoja krikštynų fotosesija?

1 val. REPORTAŽINĖ FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:     120 € 

 

30 min. STUDIJINĖ FOTOSESIJA

Ne mažiau 10 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:     75 € 

1 val. STUDIJINĖ FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina:     120  

 

Visažisto paslaugos:

Krikštynų fotosesija Vilniuje suteikia galimybę pasinaudoti profesionalaus visažisto paslaugomis. Teminis makiažas, defektų maskavimas, ryškus mados makiažas, makiažo priežiūra fotosesijos metu.

Kaina nuo:   25 €