Fotostudijos kontaktai

Užsakymai priimami nuo II-V 11.00 - 12.30 ir nuo 13.30- 19.00 val.
Fotosesijų rezervacijos ir informacija
+37062519973 | info@fotolobis.ltMy status

Projektų klausimai
+37062519973 | vytis@fotolobis.lt

Fotoknygos užsakymai ir konsultacijos 
Tik el. paštu | fotoknyga@fotolobis.lt
Nuotraukos ant drobės užsakymai ir konsultacijos
Tik el. paštu | nuotrauka_ant_drobes@fotolobis.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dėmesio: nuo kovo 23 d. iki balandžio 10 d. fotostudija atostogaus. Į Jūsų laiškus ir skambučius atsakysime po atostogų.

MUS RASITE ADRESU  

A. Jakšto g.9-309 A korpusas LT-01105, Vilnius  įėjimas yra iš A.Jakšto gatvės pusės, jo nuotrauką matote viršuje. Kad būtų papraščiau puslapio apačioje rasite detalų žemėlapį. Maloniai laukiame Jūsų atvykstant. Greičiausiai pasieksite fotostudiją automobilį pasistatę A. Jakšto gatvėje.

Mums labai svarbu, kad Jūs mus rastumėte patogiai. Todėl padarėme Jums dar vieną žemėlapį. Žemėlapyje apačioje raide "A" yra pažymėtas pagrindinis įėjimas į mūsų fotostudiją Jakšto g. 9 esančiame pastate. Įėję turėtumėte kilti į trečią aukštą ir pasukę į kairę lengvai mus rasite. Pastate taip pat matysite raudonas nuorodų lenteles. Paveikslėlyje raide "B" pažymėta mokama stovėjimo aikštelė prie Operos ir baleto teatro. 1val. stovėjimo kaina yra 3 Lt. Mašiną  taip pat galite pasistatyti ir Jakšto gatvėje bei aplinkinėse, tačiau ši aikštelė yra pati didžiausia ir joje visada rasite vietos. Jeigu automobilį pasistatysite prie Operos ir baleto teatro, tuomet greičiausias kelias patekti į Jakšto g. 9 yra nurodytas rodykle "C".  Jeigu ši informacija Jums pagelbėjo, leiskite mums apie tai žinoti. Iki malonaus susitikimo!