Dėmesio: informuojame, kad fotostudijos veikla nutraukta. Fotografę Austėją galite pasiekti puslapyje Lapė Baltoji . My status

Fotoknyga 

"Asmeninės istorijos gali gyventi ir knygų lentynoje. Dabar tik nuo 53 "

Senoviniai mūsų senelių albumai nugyveno savo amžių ir pasitraukė atėjus naujiems fotoalbumams, kuriuose nuotraukos jau nebuvo  klijuojamos, o paprastai ir lengvai buvo dedamos po permatoma plėvele. Laikas ir jiems pasitraukti į antrą planą, nes ateina fotoknygų amžius!

 

            Tiems, kurie jau žino apie fotoknygas:

      Taigi, Jūs žinote, ko norite! Greitai. Kokybiškai ir už protingą kainą. Tą mes Jums ir garantuojame! Fotoknygas pagaminame per 2-5 darbo dienas nuo maketo suderinimo ( maketavimas pagal Jūsų pageidavimus trunka apie savaitę). Kainas galite rasti žemiau. Jei kiltų klausimų galite susisiekti su mumis: fotoknyga@fotolobis.lt arba tel. +37069956477 (Dėmesio: paslauga laikinai neteikiama)

 

 

Svarbiausia idėja! 

Esame tikri, kad Jūsų kompiuteryje yra gausu pačių įvairiausių nuotraukų.Nelaukite, nuspręskite, kurios nuotraukos Jums iš tiesų brangios ir atrinkę atsiųskite jas mums arba tiesiog užneškite į fotostudiją.Iš jų mes profesionaliai sukomponuosime fotoknygą.

Apie ką galėtų pasakoti Jūsų fotoknyga?

-  Apie šią vasarą puikiai praleistas atostogas;

-  Apie kelionės gražiausias vietas ir Jūsų įspūdžius;

-  Apie Jūsų vestuves,  krikštynas ar sukaktuves;

-  Apie smagius mokykloje praleistus laikus;

-  Apie Jūsų vaikiškų smėlio pilių statymą pasivaikščiojimą apsnigtu mišku.

  

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

Kiekvienai idėjai savita forma!

Kai jau atsirinkote nuotraukas, kitą žingsnį žengti bus daug lengviau! Pasirinkite, kokią formą suteiksite savo nuotraukų knygai.

Galimi fotoknygos formatai:       A4  - 21x30 cm;  A5 - 15x21 cm, 21x21cm, 30x30cm jų kainos pateiktos žemiau.

Galimi fotoknygos viršeliai:Minkštas viršelis, pakietintas spalvotas viršelis, taip pat  viršelis su Jūsų nuotrauka ar tekstu ir taip pat naujovė - kietas paminkštintas viršelis su nuotrauka ). Jeigu nežinote kokį pasirinkti, susisiekite, mes mielai Jums patarsime!

 

FOTOKNYGŲ SPAUSDINIMO KAINOS:

Dėmesio: Šiuo metu atnaujiname fotoknygų spausdinimo kainas. Dėl konkrečių kainų prašome kreiptis el. paštu fotoknyga@fotolobis.lt arba tel. +37069956477


 

Toliau leiskite viską atlikti mums!

Nėra nieko paprasčiau! Taip, Jums nebereikės ilgai vargti sėdint prie maketavimo programų, patikėkite šį darbą profesionalams!

Parašykite mums elektroniniu adresu:  fotoknyga@fotolobis.lt, informuokite, kad atvyksite dėl fotoknygos. Tada sutartu laiku atneškite savo nuotraukas į mūsų fotostudiją ir mes Jums sumaketuosime fotoknygą pagal Jūsų pageidavimus!

Negalite atvykti? Susisiekite su mumis ir mes atsiųsime informaciją, kaip nuotraukas mums perduoti nuotoliniu! Juk tai taip pat labai paprasta!

DĖMESIO: FOTOKNYGOS MAKETAVIMO KAINA - 20 PROC. FOTOKNYGOS VERTĖS !

Taip pat informuojame, kad jau darome foto knygas iš spausdintų nuotraukų. 

 


 

Jūsų knyga paruošta! Atvykite atsiimti arba mes išsiųsime ją Jūsų nurodytu adresu!

Paprastai Jūsų knyga paruošiama per 2-5 dienas nuo galutinio maketo suderinimo. Tuomet Jus informuojame, kad galite atvykti atsiimti.

Gyvenate ne Vilniuje? Nesijaudinkite! Mes Jums išsiųsime atspausdintą fotoknygą į bet kurią Lietuvos vietą ar netgi į kitą šalį, Jums tereiks papildomai apmokėti pašto siuntimo išlaidas. Siuntimo kainos į skirtingus miestus skiriasi, todėl kiekvienu atveju reikėtų teirautis atskirai.

                              

                     

Susisiekite dabar! 

KONTAKTAI:

fotoknyga@fotolobis.lt arba tel. +37069956477

 

 

Fotoknygos privalumai:

Fotoknyga, tai labai patogus ir be to labai estetiškai ir patraukliai atrodantis  nuotraukų saugojimo būdas.

● Fotoknygoje sudėtos nuotraukos visada liks savo vietose ir niekada niekur nepasimes.

● Vartant tokią knygą jautiesi tarsi turėtum parašytą knygą apie save patį.

● Fotoknyga,  pateikia išbaigtą ir įdomų pasakojimą, kurio dažnai pasigendame vartant paprastą nuotraukų albumą.

● Fotoknyga, tai puiki ir originali dovana bet kuriam iš mūsų.