Konsultacija telefonu: nuo II-V, 11.00 - 12.30 13.30 - 19.00 val. | +37062519973 | info@fotolobis.lt My status

Fotoistorija:Trash The Dress

KO TIKĖTIS IŠ  Trash The Dress FOTOSESIJOS? 

Įsivaizduokite jaunąją apsirengusią įspūdingo grožio vestuvine suknele. Taip, ta pačia, kurią vilkėdama visai neseniai prisiekė savo Mylimajam amžiną meilę. Dabar ji gūdžioje girioje braunasi per tankų eglyną, per petį persimetusi didelį lanką. Iš viršaus kiekvieną jos žingsnį seka medžioklinis sakalas.
Tankmėje, prie upelio sušmėžuoja raguočio siluetas. Medžiotoja sustoja, nekvėpuodama įsitempia, taikosi ir... "Aūū..." , - pasigirsta tankmėjė. Iš eglyno, nubaidydamas žvėrį išlenda pasiklydęs grybautojas "Jaunikis".
Įdomu, kaip baigiasi istorija? Susisiekite ir šį smagų fotopasakojimą pabaigsime kartu!
Povestuvinė fotoistorija "Trash the dress" nepanaši į nė vieną kitą fotosesiją. Čia galima - viskas! Tai grožio, elegancijos, netikėtumo ir fantazijos derinys. Kiekvienos fotosesijos idėją kuriame kartu su Jumis.   
 

Kaip pasiruošti povestuvinei fotoistorijai?

Pirmiausia - susisiekite su mumis. Pakviesime Jus puodeliui arbatos. Paprašysime daugiau papasakoti apie save, savo pomėgius, kasdienybę. Paprastai Jūsų aplinkoje slypi nuostabiausios užuominos "Trash the Dress" fotosesijos idėjai. O galbūt turite seną neįgyvendintą svajonę? Prieš atvykstant pas mus siūlytume susėsti su Mylimuoju arba geriausių draugų/ draugių  kompanija prie tuščio lapo ir susirašyti viską, kas šauna į galvą. Patikėkite - tai puikiausias būdas atrasti smagių, žaismingų ir nenuvalkiotų idėjų fotosesijai.
Na, o tada, kai išsirenkate smagiausią idėją, prasideda darbas. Pasiruošimas paprastai trunka keletą savaičių. Parenkamas stilius, šukuosena, makiažas, fotosesijos vieta, ieškomi atributai ir t.t. Kuo aktyviau įsitrauksite į pasiruošimo darbus, tuo įdomesnė, išbaigtesnė ir įspūdingesnė bus Jūsų fotoistorija!

 

Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Laiką rezervuoti reikėtų iš anksto. 

Fotoistorija:Trash The Dress

Dar nežinote kas yra povestuvinė fotosesija: Trash The Dress? Tai pats nuostabiausias būdas paskutinį kartą prieš išsineriant iš vestuvinės suknelės įgyvendinti pačias beprotiškiausias idėjas. Tai ko negalėjote sau leisti vestuvių metu dabar virs įspūdingiausiais Jūsų povestuvinės fotoistorijos kadrais.

Trash The Dress (Povestuvinė fotoistorija)

 

- Idėjos aptarimas telefonu
- Konsultacinis susitikimas ir vietų fotosesijoms parinkimas
-1 fotografo + asistento darbas ( jei reikalingas)
- iki 3 valandų fotografavimas. (priklauso nuo idėjos sudėtingumo)
- 2 apipavidalinti firminiai DVD diskai su paruoštomis spaudai nuotraukomis
- nuo 80 originalių retušuotų nuotraukų juose.

 

Kaina nuo:   349  *


Taip pat po fotosesijos galėsite pasinaudoti mūsų specialiais pasiūlymais fotoknygų ir nuotraukų ant drobės spausdinimui. Visos konsultacijos Jums nemokamos!*Jeigu naudojamas fotostudijos transportas, taikomas  12 € -100Km. kuro mokestis.

** Galutinė kaina  gali šiek tiek kisti, priklausomai nuo idėjos sudėtingumo, išlaidų ruošiantis fotosesijai (atributų pirkimo ar nuomos).