Konsultacija telefonu: nuo II-V, 11.00 - 13.00 14.00 - 17.00 val. | +37062519973 | info@fotolobis.lt My status

Asmeninė fotosesija gamtoje

KAIP PASIRUOŠTI ASMENINEI FOTOSESIJAI GAMTOJE?

     Pasiruošimas asmeninei fotosesijai  gamtoje prasideda nuo idėjos. Iš tiesų didžioji pasiruošimo dalis yra idėjos generavimas. Gal būt turite seną svajonę, kurią norėtumėte įgyvendinti? O jeigu ne, mielai patarsime, kokia vieta fotosesijai tiktų labiausiai.
     Fotosesijai drabužius ruoštis reikėtų iš anksto. Kartais visai praverčia sena močiutės ar mamos spinta. Seni drabužiai gali visai netikėtai suderėti su naujomis detalėmis. Svarbiausia, kad darbužis nevaržytų judesių ir leistų judėti. Siūlytume vengti stipriai margintų drabužių ar puoštų ryškiomis emblemomis. Nors pasteliniai raštai galėtų atrodyti visai gražiai. Fotosesijos apranga - tai žaidimas spalvomis ir formomis.  Tarkime, fotografuojantis mieste galima turėti dviratį su krepšiu ar riedlentę. Fotosesijai gamtoje tiks lengvesnių, pastelinių salvų drabužiai, o maudynėms ežere galite pasiruošti vasarišką suknelę su skrybėlaite. Leiskite sau truputį pafantazuoti.
 
 

KAIP UŽSIREGISTRUOTI ASMENINEI FOTOSESIJAI GAMTOJE?


Patogiausia fotosesijai registruotis telefonu : +37062519973. Laiką rezervuoti reikėtų 2-3 savaites į priekį. Iki malonaus susimatymo! Ps. Vasara jau čia :) Ir tai metas kai gimsta pačios gražiausios fotoistorijoms. Nepraleiskite progos užsisakyti asmeninę fotosesiją jau dabar!

Asmeninė fotosesija gamtoje

Asmeninė fotosesija gamtoje – yra ne tik puikiausias būdas sugriauti mitus apie nefotogeniškumą, bet ir nepamirštamas nuotykis. Įsivaizduokite pievą pilną besileidžiančios saulės spindulių, rytinį rūką prie upės, senovinį dvarą , didelį žydintį sodą ar šimtametį mišką. Leiskite savo vaizduotei truputį paklaidžioti. Ir ta idėja, kuri privers Jūsų širdį suspurdėti, ir bus Jūsų.

Kiek kainuoja asmeninė fotosesija gamtoje? 

1 val. FOTOSESIJA

Ne mažiau 20 retušuotų skaitmeninių nuotraukų (CD).
Kaina: 100

 

 

Fotostudijos paslauga asmeninė fotosesija gamtoje

 Visažisto paslaugos:

Papildomai galima užsisakyti profesionalios visažistės paslaugas.  Prieš makiažą būtina atvykti visiškai nesidažius. Šis malonumas trunka apie 30 min. Taip pat galima užsakyti ir piešinius ant kūno. Jų kaina sutartinė atsižvelgiant į idėją.

Profesionalus makiažas, teminis makiažas, defektų maskavimas, ryškus mados makiažas, makiažo priežiūra fotosesijos metu. 
Kaina nuo:  35